Warter Foods Zawsze pyszne

O nas

WARTER FOODS

W połowie roku 2014 w ramach Grupy Warter powstała nowa spółka pod nazwą Warter Foods zajmująca się przetwórstwem mięsnym. Głównym jej celem jest wytwarzanie najwyższej jakości wędlin z wykorzystaniem polskich surowców i tradycyjnych receptur. Przyjęcie nowej strategii rozwoju ma na celu, w najbliższym czasie, wprowadzić firmę do grona liderów rynku w takich segmentach asortymentowych jak wędliny wysokogatunkowe, wyroby podrobowe oraz metki. Specjalnie z myślą o odbiorcach systematycznie do naszej oferty trafiają kolejne produkty charakteryzujące się wysublimowanym smakiem.

Spośród konkurencji wyróżniają nas następujące elementy, będące podstawą strategii przyjętej przez firmę:
Produkty i kreacja smaków – nasi technolodzy poszukują inspiracji w znanych od stuleci recepturach oraz wprowadzają własne stale doskonalone.
Proces produkcji – w procesie produkcji wykorzystujemy głównie polski surowiec, który poddawany jest obróbce z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i urządzeń, spełniamy najwyższe standardy jakościowe.
Ochrona środowiska – położenie obliguje nas do dbałości o środowisko naturalne oraz poszanowania tradycji i piękna otaczających zakład Borów Tucholskich.
Budowa marki – poprzez innowacyjny marketing udaje nam się dotrzeć do zróżnicowanego grona odbiorców, nasi przedstawiciele handlowi zapewniają stałą, profesjonalną obsługę naszych klientów.
Wykwalifikowana kadra – doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie naszej kadry pozwala na produkcję najwyższej jakości wędlin oraz szeroką ich dystrybucję, dzięki czemu smak naszych produktów mogą poznać odbiorcy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.